Wierzymy, że jesteśmy TU nie przez przypadek

Trzy Źródła to magiczna przestrzeń z widokiem na Masyw Śnieżnika, wtopiona w las i otoczona naturalnymi łąkami. Znaleźliśmy ją dziką i piękną w magiczny sposób, zapuściliśmy korzenie, a miejsce koi i niezmiennie zachwyca. Wybraliśmy zdrowy, ekologiczny tryb życia z rozwojem osobistym - pojmowanym jako powrót do pierwotnego szczęścia. Doświadczamy harmonii przez obcowanie z naturą, wierzymy że dopiero kiedy znajdziemy połączenie z Ziemią odnajdujemy głębię i spokój wewnętrzny, to jak powrót do domu.

Trzy Źródła zawdzięczają swoją nazwę trzem ujęciom wody na tym terenie. Przygotowaliśmy specjalne miejsce do kąpieli w zimnej źródlanej wodzie z jednego ze źródeł. Spacerując po pobliskich lasach, można zaobserwować dzikie zwierzęta, można leżeć na prawdziwych, pachnących łąkach i z zachwytem oglądać góry, upiec chleb, nazbierać ekologicznych ziół czy grzybów, rydze rosną tu już w sierpniu. Jesienią zachwycają odgłosy rykowiska, Jelenie spacerują pod oknami i przyprawiają o dreszcz swoim gardłowym rykiem. Można spędzić noc przy ogniu w indiańskim tipi, wziąć udział w szamańskiej ceremonii, czy wykąpać się w wywarze z ziół w wannie pod gwiazdami. Oprócz tych i wielu innych atrakcji jakie daje powrót do natury, można korzystać z naszej oferty warsztatowej.

Do dyspozycji mamy klimatyczny drewniany domek z piecem chlebowym, pokoje z widokiem na Masyw Śnieżnika, indiańskie tipi, dwa miejsca kominkowe i miejsce na ognisko pod gwiazdami.

Kotlina Kłodzka to niezwykłe miejsce, mające wiele do zaoferowania, oprócz pieszych wędrówek po górach, są też atrakcyjne trasy rowerowe. Dlatego też istnieje u nas możliwość wynajęcia rowerów.

Na całym terenie obowiązuje zakaz spożywania alkoholu.

Zapraszamy na naszego bloga!