Nasza Oferta

Tu jeszcze jeden filmik wywiad. Nie wiem gdzie go umiejscowić:

Spacerując po pobliskich lasach, można zaobserwować dzikie zwierzęta, można leżeć na prawdziwych, pachnących łąkach i z zachwytem oglądać góry, upiec chleb, nazbierać ekologicznych ziół czy grzybów, rydze rosną tu już w sierpniu. Jesienią zachwycają odgłosy rykowiska, Jelenie spacerują pod oknami i przyprawiają o dreszcz swoim gardłowym rykiem. Można spędzić noc przy ogniu w indiańskim tipi, wziąć udział w szamańskiej ceremonii. Skorzystać z naszej oferty masaży, świecowania uszu. Można zamówić, lub stworzyć własnoręcznie SZAMAŃSKI BĘBEN
Głęboki relaks gwarantujemy w naszym SPA pod gwiazdami, gdzie oprócz sauny, oferujemy kąpiel w wywarze z ziół, z widokiem na góry za dnia i gwiazdy nocą. Dla ochłody zimna, źródlana woda w małym baseniku tuż obok.
Oprócz tych i wielu innych atrakcji jakie daje powrót do natury, można korzystać z naszej oferty WARSZTATOWEJ.
Kotlina Kłodzka to niezwykłe miejsce, mające wiele do zaoferowania, oprócz pieszych wędrówek po górach, są też atrakcyjne trasy rowerowe. Dlatego też istnieje u nas możliwość wynajęcia rowerów.

Do dyspozycji mamy: klimatyczny drewniany domek „Betlejemka” z piecem chlebowym do gotowania na żywym ogniu.

„Mały domek” z widokiem na Masyw Śnieżnika, z kominkiem, tarasem i osobnym wejściem na piętro i parter.

Indiańskie tipi z miejscem na ognisko i podestami do spania. Wynajmowane sezonowo.

Sala Orła to przeszklona sala o wymiarach 4/8 metrów najczęściej wynajmowana na warsztatach, niezwykle klimatyczna z kominkiem.

Trzy Źródła zawdzięczają swoją nazwę trzem ujęciom wody na tym terenie. Przygotowaliśmy specjalne miejsce „SPA pod gwiazdami”, gdzie oprócz sauny i balii z gorącą, źródlaną wodą, można ochłodzić się w zimnej, źródlanej wodzie. Jest to niezwykle terapeutyczny zabieg działający na odporność organizmu zarówno dla ciała jak i ducha o czym poczytacie TU: (LINK)

Tworzenie szamańskiego bębna to proces zaczynający się od intencji i wizji.
Bębny tworzone są według starej tradycji, w której wszystkie części bębna są naturalne, bez udziału chemicznych substancji. Można zamówić dla siebie bęben, można również umówić się, przyjechać i podążając za wskazówkami wykonać go własnoręcznie.

Na całym terenie obowiązuje zakaz spożywania alkoholu.
Zapraszamy na naszego bloga!
http://trzyzrodla.blogspot.com/